منوی دسته بندی

درباره صرافی آسوده

درباره صرافی آسوده

درباره صرافی آسوده می‌توان گفت که از صرافی‌های با تجربه و قدیمی شهر مشهد است. شرکت تضامنی صرافی سعید آسوده و شرکاء از سال ۱۳۹۴ با هدف ارائه خدمات ارزی به زائران و مجاوران حرم رضوی در شهر مقدس مشهد تاسیس گردید. این شرکت با هدف ارائه خدمات انتقال ارز و حواله ارزی به‌سرعت همکاری گسترده‌ای با شبکه وسیعی از کارگزاران مالی را در کشورهای گوناگون آغاز نمود.

درحال حاضر خدمات انتقال ارز در کشورهای گوناگونی همچون آمریکا، کانادا، عراق، ترکیه، امارات، روسیه، ویتنام، کره جنوبی و برخی کشورهای دیگر در صرافی آسوده با سرعت و سهولت بسیار خوبی انجام می‌شود. 

صرافی آسوده با بهره‌مندی از تیمی توانمند و شبکه کارگزاران بین‌المللی در اقصی نقاط جهان خدمات گسترده‌ای را در حوزه مبادلات و نقل و انتقالات ارزی ارائه می‌نماید.

چشم‌انداز صرافی آسوده

صرافی آسوده اولین انتخاب هر شهروند یا مسافر مقیم مشهد برای نقل و انتقالات ارزی، ارسال و دریافت حواله و خرید و فروش ارز در ایران و سایر شعب بین‌المللی این صرافی باشد.

ماموریت صرافی آسوده

ارائه تجربه کاربری منحصر به فرد با ایجاد شرایطی دلنشین، شفاف و مبتنی بر اعتماد و احترام متقابل.

مسئولیت اجتماعی

ما معتقدیم اگر فرصت رشد و شکوفایی برای ما و تیم صرافی فراهم شده است بایستی به‌گونه‌ای ما نیز تلاش کنیم تا این فرصت را برای مشتریان و سایر مردمی که امروز یا هر زمان دیگری در اینجا زندگی خواهند کرد فراهم کنیم. در این راستا برنامه‌های گوناگونی خواهیم داشت که در ابتدا با تلاش برای افزایش آگاهی در قالب پیشنهاد مطالعه کتاب در سایت صرافی شروع نموده‌ایم.

ویدئو معرفی صرافی آسوده

این ویدئو با کمک ابزار هوش مصنوعی synthesia درباره صرافی آسوده آماده شده است. 

 

 

درباره صرافی سعید آسوده و شرکاء

صفحات پرکاربرد

مشاهده صفحه معرفی کتاب

مشاهده قیمت ارزهای پرکاربرد

مشاهده قیمت و نمودار لحظه‌ای دلار

مشاهده قیمت و نمودار لحظه‌ای یورو

مشاهده قیمت طلا و سکه